tarımar

Kurumsal

Tarımar ve sektör hakkında haberler

Hakkımızda

TARIMAR olarak 1978 yılında kurulduğumuz günden beri kanatlı sektörüne kaliteli, güvenilir ve üstün teknoloji kümes ekipmanları üretmekteyiz. Konusunda uzman ve 40 yıla yakın birikimin tecrübesini barındıran deneyimli kadromuzu, genç ve dinamik bir ekiple birleştirip, yılların tecrübesini ilk günkü heyecanımızla sektöre yansıtmaktayız.

Dilovası İMES OSB de kurulu bulunan 10.000m² kapalı alandaki yeni modern fabrikamızda broyler, broyler damızlığı, yumurtacı damızlığı ve hindicilik üzerine inşaat dahil her türlü kümes ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız entegre bir tesis olup üretiminin her noktasını kendi tesislerinde kalite kontrol süreçlerinden geçirerek gerçekleştirmektedir. Üretimin her noktasında, modern ve teknolojik imkanları kullanarak, ürünün üreticiye en iyi şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Gururla belirtmeliyiz ki ürünlerimizi 4 kıtada 35'i aşkın ülkeye bayilikler kanalı ile veya direkt ihracatını gerçekleştiren firmamız; Türkiye'de de 12 bölgesel bayiliği ile üreticilerine, direkt fabrika kanalı ile de entegrasyon firmalara hizmet vermektedir. Aynı zamanda da firmamız dünyanın konusunda en saygın ve prestijli 9 firmasının Türkiye mümessilliğini yürütmektedir.

hakkımızda
hakkımızda
hakkımızda
hakkımızda
hakkımızda